Послуги

Якщо ви тільки плануєте відкрити свій бізнес в інтернеті або хочете перетворити існуючий, – ми пропонуємо комплексний індивідуальний підхід для досягнення максимальних результатів

Веб-дизайн

Створення сайтів

Грамотне інформаційне проектування, інтуїтивно зрозуміла навігація, чистий дизайн, якісна верстка сторінок, висока швидкість роботи – ось основні вимоги, яким відповідають всі сайти, створені в Dev.Jam.
Якщо ви хочете продавати свої товари або послуги онлайн, ми допоможемо вам зробити все правильно, щоб досягти всіх намічених цілей.

Мобільність

Частка мобільного трафіку як у світі, так і в Україні стрімко зростає. З кожним місяцем все більше користувачів переглядають сайти через мобільні пристрої.
Ми знаємо, в чому особливість мобільних сайтів, і враховуємо всі нюанси при їх створенні. Якісна представленість в мобільному інтернеті дозволить конвертувати відвідувачів вашого сайту в покупців і тим самим збільшити прибутковість компанії.

Технології

Свої сайти ми реалізуємо на розробленій усередині компанії Dev.Jam системі управління контентом (мова програмування PHP 5.3 +, система управління базами даних MySQL).
Також в якості CMS для сайту ми встановлюємо і налаштовуємо WordPress. Це одна з найпопулярніших систем управління сайтом у світі. Тому підтримку такого сайту може здійснювати не тільки розробник.

Цифрова стратегія

Технічна підтримка

Для того щоб сайт жив і розвивався разом з вашим бізнесом, йому необхідна якісна технічна підтримка, регулярне оновлення новин, статей, фотографій, рекламних та акційних банерів. Фахівці нашої студії готові взяти цю роботу на себе, тому вам не доведеться наймати окремого співробітника для адміністрування сайту компанії.

Соціальні медіа

Основний контент, генерований вашою компанією, повинен йти від вашого сайту. Соціальні мережі ми розглядаємо як майданчики, що допомагають вашій цільовій аудиторії побачити і зацікавитися пропозицією. Ми створюємо, наповнюємо і управляємо представленістю компанії в соціальних медіа, таких як Facebook, Twitter, Instagram.

Контекстна реклама

Правильно налаштована рекламна кампанія в Google Adwords і Yandex Direct допоможе просувати сайт або landing page вже з перших днів запуску. Це швидко, ефективно і результативно.
Замовляючи контекстну рекламу у нас, ви отримуєте постійну аналітику та відстеження результативності кампанії, а також приємні бонуси.

SEO просування

Ми проводимо комплекс робіт, спрямованих на поліпшення видимості сайту в пошукових системах. Комплекс включає в себе роботу над структурою сайту і його сторінками, написання і редагування текстів, побудова внутрішньої системи посилань, роботу із зовнішньою системою посилань.
Завдяки нам ваш сайт з'явиться на першій сторінці пошукової видачі по цільовим пошуковим запитам.